Just[start]: ruszamy! Poznaj naszą inicjatywę

Najtrudniej jest zacząć. Kolejny dzień pracy, raport, który miał być zrobiony na wczoraj, sprzątanie, które czeka w domu od tygodnia, pierwszy wpis na bloga… Każdy z nas potrzebuje czasem odrobiny motywacji. Dlatego stworzyliśmy just[start]: źródło pozytywnej inspiracji wyrażonej w artystycznych grafikach.

Jak plakat na ścianie może zmienić świat?

Zauważyliśmy, że nam lepiej pracuje się w kreatywnie urządzonej przestrzeni, pełnej inspirujących przedmiotów. Chcemy podzielić się z Wami tym, co motywuje nas na co dzień. Designy just[start] powstają we współpracy z artystami. Każdy nasz przedmiot jest tworzony indywidualnie, z dbałością o wysoką jakość. W ofercie znajdziesz plakaty, wydruki obramowane, wlepki i kubki. Wierzymy, że otaczając się inspirującymi rzeczami, możesz osiągnąć więcej. A w najgorszym wypadku – że będziesz miał ładną ozdobę nad biurkiem 😉

Jak Ty możesz zmienić świat?

Są ludzie, którzy od początku mają utrudniony start i zdobycie wykształcenia czy dobrej pracy to dla nich prawdziwe wyzwanie. Możemy to zmienić, ale… potrzebujemy Twojej pomocy! Minimum 10% wartości każdego zamówionego produktu przeznaczamy na rozwój przedsiębiorczości i edukacji młodych ludzi z utrudnionym startem. Dzięki Tobie możemy wspólnie wspierać młode pokolenia. Współpracujemy z pozarządowymi organizacjami, które dbają o to, by Twoja pomoc przyniosła maksymalne korzyści. Pierwszym patronem naszej inicjatywy jest Polska Przedsiębiorcza.

Na tym blogu będziemy aktualizować informacje o organizacjach, które z nami współpracują. Będziemy także opowiadać, jak wspieramy młodzież i jakie efekty przynosi Twoja pomoc. Bądźmy w kontakcie: odwiedzaj nas często i polub nasz profil na Facebooku fb.com/juststart.pl.

My już wystartowaliśmy. Kolej na Ciebie!

Comments

comments

Comments are closed