Kim jesteśmy

Poznaj just[start]!

Jeżeli nigdy nie pomyślałeś w duchu: żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce – czapki z głów! Jednak dla wielu ludzi odrobina codziennej motywacji jest niezbędna, aby wystartować z kolejnym dniem ciężkiej pracy. Dlatego powstało just[start]: źródło pozytywnej inspiracji wyrażonej w artystycznych grafikach.


Jak plakat na ścianie może zmienić świat?

Znacząco! Kreatywna przestrzeń wpływa na wykonywaną pracę. Just[start].pl to europejska marka inspirujących przedmiotów, które pobudzają do działania. Motywacyjne designy just[start] tworzymy we współpracy z artystami. Każdy nasz przedmiot jest tworzony ręcznie, z dbałością o wysoką jakość. Wierzymy, że otaczając się inspirującymi rzeczami, możesz osiągnąć więcej. A w najgorszym wypadku – że będziesz miał ładną ozdobę nad biurkiem.


3… 2… 1… STOP! Nie każdy może just[start]

Niestety nie dla każdego chcieć to móc. Są ludzie, którzy od początku mają utrudniony start i zdobycie wykształcenia czy dobrej pracy to dla nich prawdziwe wyzwanie. Naszą misją jest to zmienić, ale… potrzebujemy Twojej pomocy. Minimum 10% wartości każdego zamówienia przeznaczamy na rozwój przedsiębiorczości i edukacji. Dzięki Tobie możemy wspólnie wspierać młode pokolenia. Współpracujemy z pozarządowymi organizacjami, które dbają o to, by Twoja pomoc przyniosła maksymalne korzyści, a nasze doświadczenia relacjonujemy na blogu i w social mediach.